До Дня Перемоги


Чимало свят дарує нам весна,
Як в рідний дім повернення з дороги.
Та є найбільш хвилюючим для нас
Величне свято Перемоги.

9 травня – День Перемоги, день наповнений пам’яттю та вдячністю всім захисникам Вітчизни. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутий. Свято Перемоги – це свято зі слізьми на очах, це свято радісне і гірке. Радісне, бо принесло на нашу землю мир, гірке, бо ціна цієї радості – життя мільйонів наших співвітчизників.

На відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні курсанти і студенти Кременчуцького льотного коледжу взяли участь в урочистому заході «Свято, що об’єднує покоління» біля Братської могили героїв битви за Дніпро у Великій Кохнівці і звернулися зі словами вдячності до ветеранів, які у важкі для нашої країни роки, не шкодуючи життя, здобували перемогу на фронті і в тилу. У дарунок всім присутнім у виконанні творчого колективу коледжу пролунали пісні і вірші, присвячені Великій перемозі.

Також до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в навчальних групах коледжу відбулися тематичні бесіди, в фойє нового навчального корпусу було організовано виставку «Внесок України в Перемогу», в якій мовою цифр показано те, яку ціну заплатив народ України за право жити на землі, а також виставку стіннівок «1939-1945. Пам’ятаємо…». У бібліотеці коледжу було організовано книжково-ілюстративну виставку, присвячену Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.