Конкурс "Авіатор 2018"

aviator

 

 

Прес-реліз

Лондон все ближче: більше 3 000 студентів продовжують боротьбу у проекті «Авіатор 2018»

Освітній проект «Авіатор 2018» Фонду Бориса Колесникова набирає обертів: 8 лютого в технічних вузах України відбувся другий відбірковий етап. 3 200 конкурсантів змагалися в знаннях з технічного англійської мови, який визнаний міжнародним в авіаційному світовому співтоваристві.

Протягом години студенти виконували творчі завдання і проходили тести, які для них підготував експертна рада проекту. Конкурсанти, які отримають високі бали в цьому турі, забезпечать собі місце в наступному: в березні організатори перевірять, наскільки добре юні авіатори знають теорію і історію авіації.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков зазначив, що конкурс «Авіатор 2018» успішно подолав свій екватор. Він побажав студентам успіхів, проявити себе, здивувати експертне журі. «У конкурсантів важливий етап, адже без авіаційного технічного мови в авіації робити нічого. Залишається побажати всім учасникам конкурсу високих результатів. З переможцями ми зустрінемося у фіналі. Шлях до Лондона нелегкий, але він того вартий », - підкреслив Борис Колесніков.

Молоді фахівці не тільки повторюють теорію, а й продумують ідеї стартапів для фіналу, який пройде в квітні. «Я вчуся на шостому курсі, встиг трохи призабути предмети, які нам читали на перших курсах. Згадую все, перечитую підручники, а паралельно з цим готуюся до фіналу, роблю фундаментальну презентацію власного проекту. Хочу почути від фахівців галузі зауваження і професійні поради для того, щоб згодом моя бізнес-ідея втілилася в життя і стала успішною », - розповів студент Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Вадим Шелюжак.

Студенти технічних спеціальностей з усієї України борються за поїздку на міжнародний авіасалон Фарнборо в Лондон, який пройде в липні. Призових місць - сто. Дипломами переможців «Авіатора 2018» будуть нагороджені найталановитіші та цілеспрямовані конкурсанти, яким відвідування профільного форуму в Великобританії допоможе в подальшому становленні в професії.

Нагадаємо, діяльність Фонду Бориса Колесникова сфокусована на проведенні освітніх конкурсів для студентів України. Організація вже десять років реалізує проекти, які покликані підтримати молодь, показати їй престижні профільні виставки світу, познайомити з останніми досягненнями і новинками в галузі. У 2017 році Український форумом благодійників назвав Фонд Бориса Колеснікова найбільшою благодійною організацією з бюджетом понад 10 млн грн., Спрямованим на розвиток освіти і науки України.


Прес-реліз

Фонд Бориса Колеснікова дав старт конкурсу «Авіатор 2018» для студентів технічних спеціальностей

24 жовтня в Кіровоградській льотній академії НАУ відбулося урочисте відкриття освітнього проекту «Авіатор 2018».

Він проводиться благодійним Фондом Бориса Колеснікова сьомий рік поспіль. За цей час проект охопив всі провідні технічні вузи України, привернув 12 000 студентів, а 400 з них стали переможцями «Авіатора» і відвідали кращі авіафоруми світу - Фарнборо в Лондоні і Ле Бурже в Парижі. За масштабний внесок в розвиток науки і освіти України благодійний Фонд став переможцем Національного рейтингу благодійників-2017, а українські студенти називають організацію кращим благодійним Фондом для молоді в країні, який допомагає здійснити мрію.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков привітав молодь зі стартом чергового сезону «Авіатора», побажав їм цікавого змагання, гідно представити свої вузи в конкурсі і блискуче захистити власні проекти в фіналі. «Радий бачити стільки молодих, розумних і талановитих хлопців. За минулі роки сотні переможців і десятки тисяч учасників знайшли гідне застосування своєму розуму і таланту. Вони побували на кращих авіасалонах світу, побачили роботу своїх колег. Я не сумніваюся, що їх знання ляжуть в основу фундаменту України, яка займе своє гідне місце серед найсильніших економік світу », - підкреслив Борис Колесніков.

Під час урочистого відкриття конкурсу організатори презентували оновлений склад журі. Його традиційно очолив відомий авіаконструктор Дмитро Ківа. Допомагати в суддівстві йому будуть: Антон Волов - випускник Гарвардського університету і володар стипендії «Майбутні лідери в транспорті» центру дослідження проблем транспорту Eno Center for Transportation (США); Максим Гладских - керівник департаменту по академічним зв'язків і навчання персоналу «Прогресстех-Україна»; Євген Іванов - директор представництва Emirates в Україні; Сергій Хижняк - менеджер по транспорту Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2018; Олександр Черепанов - директор з координації та підтримки виробництва в компанії «Інтеравіа»

Експерт авіаційної галузі Сергій Хижняк відзначив, що радий приєднатися в ролі члена журі до масштабного конкурсу для студентів, адже «Авіатор» грає важливу роль в житті молодих фахівців. «Ті розробки та новинки, які хлопці бачать під час відвідин європейських форумів, в Україні вони не знайдуть. Дякую Фонд Бориса Колеснікова за цікаву і корисну ініціативу, шанс для простих студентів проявити себе і побачити світ », - сказав Сергій Хижняк.

Зареєструватися для участі в «Авіаторові 2018» можуть студенти технічних спеціальностей всіх форм навчання до 25 років включно, в тому числі молоді фахівці і аспіранти. Реєстрація відкрита на сайті Фонду www.kolesnikovfund.org до 5 грудня.

Конкурс пройде в чотири етапи з грудня 2017 року по квітень 2018 го в вузах-учасниках. Студенти продемонструють свої знання з історії та теорії авіації, технічних дисциплін, англійської мови. До фіналу дійдуть 200 конкурсантів, вони представлять на суд експертного журі власні проекти. 12 квітня, в Міжнародний день авіації і космонавтики, Фонд Бориса Колеснікова оголосить сто переможців, які будуть нагороджені поїздкою до Великобританії на Міжнародний авіасалон Фарнборо.

Нагадаємо, в проекті «Авіатор 2017» взяли участь 6 500 студентів технічних спеціальностей з 44 ВНЗ України.


Прес-реліз

У першому етапі «Авіатора 2018» взяли участь понад 8 тисяч конкурсантів

11 грудня в 50 провідних технічних вузах України відбувся перший етап освітнього проекту «Авіатор 2018». Конкурс проводиться Фондом Бориса Колеснікова сьомий раз з метою підтримки студентів технічних спеціальностей, мотивування їх до розвитку і заохочення кращих з них поїздками на профільні авіаційні форуми в Великобританію і Францію.

У конкурсі зареєструвалися 8 200 студентів з усієї країни. Згідно з правилами, в цьому році до участі в «Авіаторові» допускалися студенти всіх форм навчання, аспіранти і молоді спеціалісти до 25 років включно. Це значно розширило географію і аудиторію проекту, дало можливість більшій кількості конкурсантів заявити про себе і свої таланти.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков привітав конкурсантів і побажав їм удачі і цікавого змагання. «Конкурс« Авіатор »відправився в свій сьомий політ. У ньому беруть участь хлопці, за якими майбутнє української авіації. Це молоді фахівці, які побудують надзвукову пасажирську авіацію, з якими пов'язана військово-транспортна авіація і нові космічні дослідження. Бажаю всім доброго польоту! », - зазначив Борис Колесніков.

Під час першого етапу конкурсанти вирішували завдання з точних наук. Протягом 1,5 годин вони демонстрували свої знання з математики і фізики. За результатами цього туру будуть обрані студенти, які продовжать боротьбу у проекті за поїздку на міжнародний авіаційний форум Фарнборо в Великобританію.

«Перший етап« Авіатора »здався мені не дуже складним. Сподіваюся з такою ж легкістю подолати інші тури конкурсу. Вже знаю, який проект презентую в фіналі членам журі, можливо, хтось із них допоможе мені реалізувати його, підтримає мою ідею розвитку вітчизняної авіаційної галузі », - розповів конкурсант Іван Дубровський з Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Попереду на учасників чекають ще два відбіркові етапи - тестування з технічного англійської мови (в лютому 2018 року), а також з історії та теорії авіації (в березні 2018). У квітні відбудеться фінал, в рамках якого студенти презентують експертам на чолі з авіаконструктором Дмитром Ківою власні проекти.

Сто найталановитіших і найперспективніших конкурсантів будуть нагороджені поїздкою на авіасалон Фарнборо в Лондон, який пройде в липні.

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова реалізує освітні проекти вже 9 років. За роки існування «Авіатора» в ньому взяли участь близько 12 000 студентів технічних спеціальностей, а 500 з них стали переможцями і відвідали кращі європейські авіафорум. У 2017 році за вагомий внесок у розвиток науки і освіти України Фонд Бориса Колеснікова було названо Українським форумом благодійників найбільшою благодійною організацією з бюджетом понад 10 млн грн.