День науки

18 травня 2018 р. в навчальному відділі Кременчуцького льотного коледжу НАУ відбулися урочисті збори педагогічного колективу з нагоди Дня науки, який відзначається науковцями України 19.05.2018 р.

З вітальним словом до колективу навчального відділу звернувся начальник льотного коледжу, який зазначив що викладачі коледжу протягом навчального року організували та провели 12 предметних тижнів, в рамках яких було проведено: 42 олімпіади, 13 конкурсів (турнірів, квестів), 5 чемпіонатів, 4 ділові ігри, 5 науково – практичних семінарів (конференції). Прийняли участь у 20 Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференціях. Також було відзначено, що в 2017 – 2018 н.р. відбулася значна подія для коледжу, проведення І Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених, курсантів та студентів «Авіація, промисловість, суспільство» на базі коледжу, де прийняли участь 288 науковців (170 доповідей в 11 секціях).

Викладачі коледжу підготували курсантів та студентів для участь в обласних та Всеукраїнських студентських олімпіадах, які зайняли призові місця. Було відзначено, що 2 курсанти коледжу Рибченко Д.В.  та Смирнов К.А. із 8 000 конкурсантів із 50 технічних вузів країни, здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Авіатор 2018» і як переможці цього літа відвідають Міжнародний авіасалон Фарнборо у Лондоні. Викладачі коледжу мали можливість ознайомитися з науковими доробками свої колег, які були представлені на виставці в ауд. 302. За активну участь у науковій роботі коледжу, вагомий внесок у розвиток освіти та з нагоди Дня науки, викладачі коледжу нагороджені Грамотами та Почесними грамотами начальника льотного коледжу.

Щиро вітаємо викладачів, а також майбутніх вчених – курсантів та студентів зі святом – ДНЕМ НАУКИ!

Бажаємо всім нових творчих успіхів, невтомності в новаторському пошуку, втілення інноваційних проектів задля прогресу та розвитку коледжу, хай зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у душах української молоді врожаєм мудрості та натхнення. Нових ВАМ відкритів, новацій та звершень!