Коледж здійснює підготовку за освітнім рівнем "Бакалавр" за всіма спеціальностями

Наші новини

Підсумки конкурсу Авіатор 2017

 Прес-реліз

Сто переможців проекту «Авіатор 2017» відвідали Паризький авіасалон Ле Бурже 2017

Сто українських студентів технічних спеціальностей відвідали престижний авіаційний форум Paris Air Show 2017 Le Bourget.

Поїздка сотні талановитих і цілеспрямованих студентів в Париж є підсумком їх участі в масштабному освітньому проекті «Авіатор 2017», який вже шостий рік поспіль проводить  Благодійний Фонд Бориса Колеснікова.

Раніше серед 6 500 конкурсантів експертне журі на чолі з відомим конструктором Дмитром Ківою визначило сотню кращих хлопців, яка отримала право відвідати найбільшу профільну виставку в світі, побачити досягнення світової авіації, перейняти досвід зарубіжних фахівців і в майбутньому застосувати його на благо України.

Традиційно Паризький салон Ле Бурже 2017 відвідав і Президент Благодійного Фонду - Борис Колесніков. Разом з молодою авіаційної елітою він ознайомився зі стендами лідерів світового літакобудування та їх останніми розробками, побував в лабораторії стартапів і новинок Paris Air Lab. У своєму вітальному слові Борис Колесніков зазначив, що поїздки на Міжнародні профільні форуми стимулюють студентів до саморозвитку, вивчення іноземних мов, постановці правильних цілей і їх досягнення. До того ж, перебування на Paris Air Show 2017 Le Bourget в бізнес-дні і дні кар'єри дають молодим фахівцям розуміння, як ключові гравці світового авіаційного ринку укладають мільйонні угоди і шукають ділових партнерів, як отримати роботу мрії і заявити про себе потенційному роботодавцю.

«Талановиті українські студенти, переможці проекту« Авіатор », приїхали на авіафорум Ле Бурже в Париж дізнатися про світової авіації і з оптимізмом подивитися в майбутнє. Ці хлопці повернуться додому і побудують літаки ще краще, ніж ми бачили тут, я в цьому не сумніваюся. «Авіатор» дає можливість талановитій молоді побачити новітні розробки і досягнення авіакосмічній галузі, а також розуміння того, що наша вітчизняна авіація не відстає від світової. За шість років існування проекту стало зрозуміло - кризи проходять, але країна повинна підтримувати фахівців. Криза ми подолаємо, а ці молоді авіатори, я впевнений, стануть хорошими фахівцями і застосують досвід, отриманий на авіафорум Ле Бурже і Фарнборо, на благо України », - підкреслив Борис Колесніков.

Молоді авіатори залишилися в захваті від Ле Бурже 2017, в якому з 19 по 25 червня взяли участь 2 400 експонентів, 200 офіційних делегацій і де були представлені 130 літаків усіх типів і призначень.

Українські студенти побачили літак-новинку 787-10 Dreamliner, транспортний вертоліт CH-47 Chinook, демонстраційний політ 737 MAX 9, шале з інноваціями майбутнього від лідера авіабудування Boeing. Авіаігант Airbus показав на авіафорумі пасажирські літаки A350, A321, A380, вертольоти Eurofighter Typhoon і Tigre HAD і дав можливість відвідувачам виставки зробити віртуальний візит на Міжнародну космічну станцію в своєму павільйоні. Сто переможців проекту «Авіатор 2017» побували також у стенду вітчизняної компанії «Прогресстех Україна» і побачили дебютанта форуму - середньомагістральний вантажний літак 132D від ДП «Антонов».

Глава журі проекту «Авіатор 2017» Дмитро Ківа зазначив, що пишається переможцями конкурсу, їх рівнем підготовки, інвестиційними проектами і розробками: «Борис Колесніков та його благодійний Фонд   роблять неоціненний внесок у розвиток освіти і науки України, стимулюють молодь знати і вміти більше, і нагорода юним авіаторам - відвідування найпрестижніших Міжнародних авіасалонів у світі. Наші студенти прекрасно знають англійську, легко спілкуються із зарубіжними фахівцями, дивують знаннями. Упевнений - про них і їх проектах незабаром дізнається весь світ ».

В рамках поїздки до Франції сто переможців конкурсу також побачили основні визначні пам'ятки Парижа і побували в Діснейленді.

 

Нагадаємо, «Авіатор 2017» є основним проектом Фонду Бориса Колесникова. У цьому році в ньому взяли участь студенти 44 технічних вузів і коледжів України. Мета благодійної ініціативи - підтримати майбутніх технічних фахівців, кращих з них заохотити поїздками на профільні виставки за кордон, допомогти їм з працевлаштуванням.